OBA PLASTİK

Neden Biz?

DENEYİM

OBA PLASTİK, 1986 yılından bu güne ambalaj sektöründe yerini almak için, son teknoloji makine ve ekipmanlarla yatırımını gerçekleştirmiş, ve uzman ekibini oluşturmuştur.

34 yılı aşkın tecrübesi ve kaliteli personel istihdamı ile ambalaj sektöründeki üretim kalitesini üst seviyelere çıkararak, sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Üretiminde, kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş,  ve sektördeki diğer ambalaj firmaları arasından sıyrılarak, rekabet gücünü devamlı arttırarak , fark yaratmaya devam etmektedir.

TAKIM RUHU

OBA PLASTİK AİLESİ olarak, başarılı yetenekleri bünyemize katarak , hiçbir ayırım gözetmeden , ulusal standartlara uygun tüm hakların sunulduğu bir iş ortamının sağlanması , çalışanlarımıza yaptığımız en büyük yatırımdır.

Uygun bir iş sağlığı ve güvenliği sisteminin oluşturularak ;   takım ruhunun oluşturulması ve yüksek performans sağlanması adına çalışanlarımıza adil ve keyifli ,  mutlu, güvenli ve motive edici çalışma ortamı sunmaktayız.

İşimiz ve görevlerimiz, karşılıklı sürekli güven ve saygı çerçevesinde sürdürülmektedir.

Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız.

Takım, güven ve yetenek, iyi insan olabilmek  ; bizim anahtar kelimelerimizdir.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Tecrübemiz, çözüm ortağı olmak ve müşterilerimiz ile uzun soluklu işbirliği kurmaktan  geçmektedir.

Sağladığımız ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak , müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yöneterek, iş ortaklığımızın devamı adına yapılabilecek her türlü fedekarlığı , profesyonelce yapmaktan mutluluk duymaktayız.

oba şişe